Каде има попуст ?

Дискусија во 'Канта' започната од Simonche-to, 17 јули 2013.

 1. Simonche-to

  Simonche-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Ги разгледував темиве и видов дека ваква тема нема па ја направив :)
  На оваа тема ќе можете да кажете каде си купувте облека,дали ги искористувате попустите,каде има попусти и слично :)
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.488
  Допаѓања:
  63.651
 3. Simonche-to

  Simonche-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски