1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде може да ја продадам мојата коса ???

Дискусија во 'Канта' започната од Enemy4Milan, 3 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Enemy4Milan

  Enemy4Milan Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Каде да ја продадам косава??? кажете студио нешо!!само ск!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.