1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кадрава коса

Дискусија во 'Канта' започната од ladybug1, 17 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladybug1

  ladybug1 Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Здравоо :D ајде да споделиме искуства ние со локничкитее... Јас имам кадрава коса ,последно време малку проредчена од опаѓањето кое траеше подолг период,но сега подобро е фала му на бога :) Да ве прашам како ја одржувате вашата коса? кои препарати ги користите? Мене до пред некое време косата никако не ми се мрсеше,но сега на некои 3 дена почнува да ми се мрси,незнам што е проблемот... Можеби дека менувам шампони,но тоа е дека се обидувам да го најдам соодветниот...Дали може некој да ми даде совет? Ви благодарам однапред :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.