Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кажете некоја смешка..

Дискусија во 'Канта' започната од Sara.Be, 18 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sara.Be

  Sara.Be Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  :) Девојки туука пишете некоја случка што ви се случила во денот(смешна :!: ) (и онака не сум расположена.. ) :( ;(
  Ако има ваква тема слободно во канта нека оде..
   
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.288
  Ова се случи вчера...
  Бев на тренинг (кошарка). И мојата „не толку слабичка“ другарка дојде. Тренерот не праша дали ќе ни пречи да доаѓаме на тренинг од 9 до 10 часот. Таа го праша тренерот дали ќе има време да се тушира? :lol:
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  Отвори си во смешни мислења или што ве насмеа денес, смешни слики, вицеви :) Има доста материјал што верувам дека ќе те орасположи ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.033
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.