1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква боја на сјај или кармин најчесто носите??

Дискусија во 'Канта' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. isabella0312

  isabella0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  32
  Јас на пример не носам кармини туку најчесто и најмногу носам сјај со светли пастелни бои на розева крем или црвена боја. :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.179
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.