1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви жени ви се допаѓаат?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од EvAngelos, 14 јануари 2018.

 1. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.566
  Допаѓања:
  9.801
  Пол:
  Машки
  Еве и една машка тема ]:) а се разбира може и жените да си пишат какви женски им се симпатични од женска гледна точка.

  Еве ја прв да си кажам, ме привлекуваат девојки малку пониски од мене 160-175см, слабички, нежни, женствени, да не е премногу зборлеста и бумбар главата да ми ја направи (да знае да ужива у тишина малку), порано ме привлекуваат со црни мали очи многу, ама сега не ми прави разлика тоа. И тоа, други детали не се за у јавен пост вака ;)
   
  На N.2106, LUCI 99, Arthur и 8 други им се допаѓа ова.
 2. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.091
  Нема такви на форумов;)
   
  На Mrs.Brain, LUCI 99, SummerGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  Убави цицки ме привлекуваат. Не големи, ама онака прчести.
  Природни, а правилни :mm:
   
  На Lady Phoenix, Arthur, +++ и 8 други им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.891
  Допаѓања:
  175.474
  Пол:
  Женски
  Ти машко си :o
   
  На Victorian и Petra777 им се допаѓа ова.
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  :rofl:
  Не, ама цицки си се цицки.
  Тебе не ти се допаѓаат убави цицки? :D
   
  На Zivyle, Lady Phoenix, Arthur и 15 други им се допаѓа ова.
 6. bubi75

  bubi75 Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Машки
  Добро стегнати жени со добар задник и цврсти цицки. Можат да бидат без разлика црни или плави. Воедно да бидат уредно средени.
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.891
  Допаѓања:
  175.474
  Пол:
  Женски
  Боже ме сачуј, премногу порно е лошо за вакви теми.
   
  На GabyTranceॐ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  демек на плажа нема убава цицка :D
   
  На Mrs.Brain, Zivyle, Lady Phoenix и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.545
  Допаѓања:
  45.104
  Необична фризура, специфични црти на лице, висока, слаба, може тетоважи да има и добар стил на облекување.
   
  Последна измена: 15 јануари 2018
  На Lolo5, Arthur, Victorian и 9 други им се допаѓа ова.
 10. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.081
  Допаѓања:
  55.702
  Пол:
  Женски
  @DAngel Ја очекував мајтап да играш, затоа и ја отворив темата, ама ти сериозна си. :D

  На темата, ми се допаѓаат жени со добри нозе. Висока жена со долги нозе, тонирани, и фино преминување газ-нога, if you know what I mean...
   
  На LUCI 99, Arthur, +++ и 11 други им се допаѓа ова.
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  Сериозна сум :tmi:
   
  На +++, Lolo5, Nigredo Odor и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.081
  Допаѓања:
  55.702
  Пол:
  Женски
  Ти верувам, поштувам и ја добра цицка, баш како што си опишала, ама да не биде ептен у фазон femme fatale, па си реков ај, само на нозе ке се концентрирам.

  Сериозно, добра цицка, рамен стомак, сето тоа се важи, ама вака кога гледам девојка, пример на плажа, зјапам во добра нога и подигнат задник.
   
  На Purelove92 и DAngel им се допаѓа ова.
 13. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  Јас во цицки зјапам, и кога гледаме филм со дечко ми хорор му е, сите цицки ги коментирам :D
  Ама нека каже некое женско дека не гледа женски. Мислам дека не постои такво.
  Плус, права женска си ако од женски добиваш комплименти, а за машки можеш и ко патка во устата и со грд силикон да поминеш :D
   
  На Mrs.Brain, Zivyle, Lady Phoenix и 9 други им се допаѓа ова.
 14. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.081
  Допаѓања:
  55.702
  Пол:
  Женски
  Ма ја коментирам се и сешто, детална анализа. Е за да кажам ја woow, цурата треба да има долга нога, а особено е битен оној премин од тртлест газ до ногата. :$

  За гледање, гледаат. Дали од завист и љубомора, дали се споредуваат, дали искрено си мислат "ауу ама е јака типкава", небитно.

  Е ако добиеш комплимент од девојка, тогаш сигурно си мнооогу згодна а девојката не е злобна. :rofl:

  Зошто сум сигурна дека ке добиеме ЛП кога некој ке го прочита муабетов? :lol:
   
  На Arthur, Gosh, Victorian и 6 други им се допаѓа ова.
 15. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.566
  Допаѓања:
  9.801
  Пол:
  Машки
  Добра рима (y)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  3.070
  Допаѓања:
  24.779
  Пол:
  Женски
  Жени со самодоверба и силен карактер.
  а за body type повеќе ми се допаѓаат по крупни женски plus size, на пример Ashley Graham, да голема е и има све на нејзе цицка,газ,витки целулит ама пак незе мува не ја лазе, самодовербата ја прави уште по секси и по привлечна.
   

  Прикачени фајлови:

  На xxhexx, лавица19, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Purelove92

  Purelove92 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  648
  Допаѓања:
  2.555
  Пол:
  Женски
  @DAngel @Rebecca_R овде сите сме такви :makeup:
  Убава нога, подигнат задник,гради, нежни раце, убава кожа, убави нокти самоувереност.
  Едноставно жена која води грижа како изгледа ( не црвена сенка, веѓите адидас нацртани, жолт кармин, + size, a опнала стегнати хеланкии со корсет градите на мегдан ).него што знае да ги сокрие маните и да изгледа елегатно не вулгарно, ефтино ( оти никој не е совршен ). Став џабе добра нога и штикла ако главата тие надоле од страв да не паднеш. Најбитно интелегентна девојка со која можеш да разговараш за се освен за тоа кој со кого имал секс вчера.
   
  На cresa-jagoda, N.2106, Victorian и 9 други им се допаѓа ова.
 18. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.897
  Што ќе ни пратат? ва-џеј-џеј пикс?
  Пошо ЛП од машko по дифолт со дик пикс иде, кај кај без нив :D
   
  На Nigredo Odor, Lolo5 и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 19. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.081
  Допаѓања:
  55.702
  Пол:
  Женски
  Не мора ништо да пратат, ке прашаат, да се најдат у муабет.
  Сценарио: А какви машки ти се допаѓаат, мачее? :rofl:
   
  На Lolo5 и DAngel им се допаѓа ова.
 20. Fauhxy

  Fauhxy Популарен член

  Се зачлени на:
  14 август 2016
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Женски
  Девојки со полни усни, кафеава боја на коса и очи.
   
  На Arthur, IM.TMKQ и EvAngelos им се допаѓа ова.