1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви цигари пушите и по колку ?

Дискусија во 'Канта' започната од M@C@, 8 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M@C@

  M@C@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2017
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  По колку на ден пушите цигари, и какви ?

  Сакам да го променам marlboroto, и да преминам на други цигари, слимс 120ка ваш предлог ? И секако да бидат над 7 јачина.
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.937
  Допаѓања:
  163.049
  Пол:
  Женски
  Купи си електронски ...
  Или префрли се на кожни...
  Доста се труете, па уште над 7:D абе ајде..
  Мозокот закржлавува ..
   
 3. M@C@

  M@C@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2017
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  хехехе, добар си, ако знаеш одговор на прашањето, напиши..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.