1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво мислење имате за форумџиката над вас?

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 4 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  Колку што видов нема ваква тема!
  АКО ИМА-КЛУЧ

  Насловот кажува се, каково мислење имате за форумџиката над вас?

  Дали е љубезна, злобна....

  САМО ВЕ МОЛАМ БЕЗ НАВРЕДИ И КАРАЊА, ЗА ДА НЕ ЈА ЗАТВОРАТ ТЕМАВА


  ПА БИДЕЈЌИ НЕМА НИКОЈ ДА МЕНЕ, А ЈАС САМА ЗА СЕБЕ ЗНАМ КАКОВО МИСЛЕЊЕ СИ ИМАМ, НЕКОЈ НЕКА ПОЧНЕ СО МЕНЕ!


  Ако не ви е интересно тогаш нека ја затворат
  ВЕ ПОЗДРАВУВАМ :*


  [​IMG]
   
 2. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Имам мислење дека сака да остави впечаток. Немало потреба од толку опширно отварање на играва :wasntme: :) . Шала на страна, ја немам читано па немам којзнае каков впечаток.
   
 3. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.691
  Пол:
  Женски
  Па, ја немам којзнае колку читано, но ми се гледа како шеговита личност.
   
 4. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.986
  Пол:
  Женски
  Фина личност,само премногу внимание сака.
   
 5. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Првпат те гледам..:*
   
 6. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  И јас првпат те гледам
   
 7. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.714
  Пол:
  Женски
  И јас прв пат те гледам :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.