1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков подарок посакувате за матура?

Дискусија во 'Канта' започната од gentlement, 7 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gentlement

  gentlement Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Според вас каков подарок би посакале за матура. (најомилен)
   
 2. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  1.489
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.