1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков сјај за усни користите?

Дискусија во 'Канта' започната од ArtIsMyLife, 23 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ArtIsMyLife

  ArtIsMyLife Активен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Девојки значи не сретнав ваква тема а ако има слободно во канта :lol: :lol: Инаку во оваа тема може да си споделувате кој сјај ви е омилен, квалитетот, марка цена итн :D :D а може и слики :* еве го (сега за сега) мојот :D од Don Juan 135 ден. и многу квалитетен
   

  Прикачени фајлови:

  • IMG_5200.JPG
   IMG_5200.JPG
   Големина на фајлот:
   202,1 KB
   Прегледи:
   153
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.