Каков филм да гледам вечерва

Дискусија во 'Канта' започната од digitron, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. digitron

  digitron Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  5
  Кажете ми некој добар хорор,мене многу ми го фаалат Shutter Island,вие што мислите.
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.762
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Темата е заклучена затоа што е дупла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.