1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков шампон и регенератор за коса користите? :)

Дискусија во 'Канта' започната од marija.maci, 30 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.maci

  marija.maci Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  8
  Јас користам Dove conditioner и Nivea color шампон :)
   
 2. cocopuff

  cocopuff Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  487
  има ваква тема, Шампон и регенератор се вика. оди на втората страница.
   
  На marija.maci му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.