Како би се одмаздиле

Дискусија во 'Канта' започната од House95, 5 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Не пронајдов иста тема па затоа ја отворив ...

  Како би се одмаздиле на некој што ве лажел и ве повредил.. :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.