1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви се случи првиот сексуален однос? :)

Дискусија во 'Канта' започната од N.A.T.A.S.A, 23 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
 2. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  seks/vasiot-prv-seks-t38/
  има ваква тема...дај разгледајте првин па потоа отварајте теми.
  Значи само теми да се отварало....многу е битно тема да имаш.... :!:
  edit: кога отвараш тема пишуваш пост а не смајлиња :lol:
   
  На blond и Ferhunde-L им се допаѓа ова.
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  7.095
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.