1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како го поминавте денот...(со слики)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од annnni, 4 јуни 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  Темата е како подтема на:
  -како се чуствувате денес?
  -Опишете си го денот со емоции
  Целата на оваа тема е да биде малку забавно,па место да пишуваме со зборови,и со емоции мислам да постираме слика од тоа како го поминавте денот....
  -еве јас ќе започнам:

  Цела ден седам пред компијутер не се мрданв од него :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  25
  Денеска цел ден ми е напнат, во брзање, работа. Ајде може утре ќе биде подобро!
   
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  нервознаа :@ :@ :@ :@
   

  Прикачени фајлови:

  • nervous_actor.jpg
   nervous_actor.jpg
   Големина на фајлот:
   80,7 KB
   Прегледи:
   1.326
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646

  бона добра е фацава ме насмеа... :D :D забвна ќе ми стане темава.... :D :D :D :*
   
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  цел ден вака сум била, нервози од пмс, сега други нервози, уфф до кога???????? :headbang: :headbang:
   
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [​IMG] :worried: :worried:
  Иначе браво за темата :)
   
 7. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  75
  Денеска ми беше еден од најтешките денови... ;( ;( ;( Цел ден ми помина во нервози, расправии и солзи ;( Подобро да не се разбудев воопшто... ;(
   

  Прикачени фајлови:

  • sad.jpg
   sad.jpg
   Големина на фајлот:
   27,7 KB
   Прегледи:
   1.304
 8. Dreamer

  Dreamer Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  72
  И мене нешто слично ми мина денов.Ама утре е нов ден ;) и се што било,оставаме зад нас...
   
 9. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  75
  Дајбоже да биде така. Позз до тебе :f:
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Легнав кај 4-5 саат, станав во 10. Па на фризер, таму чекав повеќе од 3 часа и башка, една старка кога фати да пцуе, пцуе, безобразна една, па да се фали...Главата ми пукаше, па и кутрата, жива ненаспана... :(
   
 11. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  вака нешто, како сите да ми прават нешто лошо
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   37 KB
   Прегледи:
   168
 12. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  баш така, како малечко детенце возбудено и весело :party: роденденско :^:
   

  Прикачени фајлови:

 13. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  sreknoooooo!!! :party:
   

  Прикачени фајлови:

 14. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  Е вака само не бев волку насмеана :(
   

  Прикачени фајлови:

 16. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
  [​IMG]

  Цел ден сум си пред компјутерот... :lol:
   
 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
 18. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.117
  Допаѓања:
  6.947
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Е вака..цел ден со мензисов и болката :puke: :puke: :worried:
   
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Не е поминат, ама до сега вака
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 20. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Цел ден во кревет со дечко ми :D Ми купи сендвич од Амати, па се излежававме. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 217668.jpg
   217668.jpg
   Големина на фајлот:
   28,7 KB
   Прегледи:
   117