1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како го смисливте корисничкото име, што се крие позади него?

Дискусија во 'Канта' започната од nedzma, 20 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Па како што видов ваква тема немаше па затоа ја отворив, мислам дека е интересна а ако не е така заклучете ја, па ајде девојки што се крие позади кориничкото име?
  Сега јас да си кажам за мене :P Летово читав една книга Бадем под псевдоним Неџма, се работеше за интимна исповед на една Арапкиња, па некакко ми остави впечаток нејзиниот псевдоним па затоа и јас го искористив :D
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.171
  Допаѓања:
  194.232
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.