Како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари?

Дискусија во 'За форумот' започната од mamas, 14 декември 2011.

 1. mamas

  mamas Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  42
  како да видам на кого му се допагјаат моите коментари и како потоцно да знам кој коментар на кого му се допагја? Не сум видела ваква тема до сега, но ако ја има може оваа слободно да се избрише
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  Во Контролен панел, во прилагодувања, можеш да направиш да ти доаѓа известување ако на некого му се допаднало твоето мислење :)
   
 3. mamas

  mamas Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  42
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  фала многу........поздравче :)
   
 4. Kasha

  Kasha Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  3.262
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  јас стискам Да на тоа Извести ме ако некој ми даде ѕвездичка, нели Испрати и ми пишува Вашите прилагодувања се ажурирани.. е арно ама отпосле само автоматски си се враќа на Не.
  чаре? :)
   
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.796
  Допаѓања:
  29.155
  Пол:
  Женски
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  И кај мене исто :)
   
 6. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  1.080
  Пол:
  Женски
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари


  И јас веќе некое време пробувам и пак исто :worried:
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  Не работи изгледа таа функција. И јас имам пробувано така, а ни на меил не ми стигнува известување, значи, никакво.
  Треба да се реши, кога веќе е воведена опцијата :)
   
 8. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.265
  Допаѓања:
  15.746
  Пол:
  Женски
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  Значи кај сите било ова.
  Е арно.
  Само уште да добиевме одговор, ама сега ке си играме демек никој „надлежен“ не ја прочитал темава од „интригантното“ прашање па навака.
  Oh well...

  р.ѕ. А во рок од 5мин одма ке се најде некој да ми го избрише „несоодветниов“ коментар. :D
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  Има пишано Билката дека нешто не е во ред со оваа функција, ќе се среди сигурно ако може :)
   
 10. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  како да видам на кого му се допаѓаат моите коментари

  Јас, фала Богу, не ни знаев за опцијата дека постоела :D
  Сепак, ѕвездичките ги следам тука кога сега ќе искоментирам нели ја прегледувам пратената порака и под никот ми пишува Дадени ѕвездички и Добиени ѕвездички. Кликам на добиени и ми ги дава... :)
   
 11. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.090
  Пол:
  Женски
  Ги дава ама само првите 100. Најновите ги пишува како останати. :!: