1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ги зголемам нозете??

Дискусија во 'Канта' започната од unnamed, 19 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unnamed

  unnamed Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки слаба сум ама мислам дека нозете ми се посебно слаби во споредба со другите делови од телото... Немам ич мрсно на нив па дали со вежби ке ми се зголемат мускулите на нозете??? Плус пијам сега протеини за да се здебелам и ми е страв да не се здебелам во струкот, рацете... а во нозете да останам пак слабичко :$
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.