1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го победам стравот спрема девојката која ми се допаѓа?

Дискусија во 'Сингл' започната од Johny Bravo, 9 февруари 2017.

 1. Johny Bravo

  Johny Bravo Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Помош луѓенца. Имам 17 години и веќе ми вријат хормоните...
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.405
  Пол:
  Женски
  И ти почна да тролаш а:rofl:

  Мислам страв, да не те касне... хах
   
  На biGirl и sj *O* им се допаѓа ова.
 3. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.972
  Овој друг Џони е :D

  Не овој нашиов @JonyBravo...овој не се плашит од девојки :D
   
  На КикиМаус, JonyBravo и Dust им се допаѓа ова.
 4. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.405
  Пол:
  Женски

  Не за тоа ма:rofl:

  Го читав во орален секс
  Ептен искусен а тука вика се плаши од девојката која му се допаѓа:o

  Не ми штима нешто]:)
   
  На КикиМаус, piglet1, sj *O* и 2 други им се допаѓа ова.
 5. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.508
  Пол:
  Женски
  Намали температура и нема да вријат..динстај ги хормоните на тивко:rofl::rofl::rofl:
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, ceca-1 и Dust им се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.972
  Аааааа....пардон :angel:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sj *O*

  sj *O* Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2016
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.470
  Пол:
  Женски
  па ем си машко ем 17 нормално дека ти вријат хормоните :rofl:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  543
  Допаѓања:
  2.135
  Пол:
  Машки
  Убила ме туџа срамота ! :smirk::smirk:
  Aбре Џони машко... кај тролаш па и не смасно!!

  Оди заврши работа рачно па ќе ти помине. Ако вриеш и после тоа, повтори. Ако и после тоа нема ефект, ставаш ракавица и продолжуваш пошо зголб ке заебеш пеер 8)

  Добра ви ноќ и извинете шо некој ми праи нереди по форумот 8)8)
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, biGirl, КикиМаус и 4 други им се допаѓа ова.