1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го сменам името?

Дискусија во 'За форумот' започната од emi20001000, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Како можам да си го сменам името :/ ?
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  ајде па и ти неможеш уште 100 теми да отвориш ајде да видам дали можеш :?:
   
 3. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  mozam
   
 4. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  па ајде бе чекам јас ТЕ МОЛАМ :D
  а јас ќе си седам вака и ќе си се смеам :D
   
 5. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Кажи ми кога ќе си го сменеш,за и јас да го сменам. ;)
   
 6. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Името НЕ МОЖЕШ да си го смениш. Тоа го пишува во правилата на форумот. ;)

  Цигарче, не се заебавај! You never know! :!:
  Не ја предизвикви, можда ќе отворит! :rofl:

  Старбаакс, кажи ми како ќе се викаааш. :wasntme:
   
 7. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Ќе се викам,ќе се викам... ОСА.
   
 8. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  цц хахахах :D
  ајде мили девојки ставете и го на темава златниот клуч :)
  да побарала малку низ форумов ќе видела дека има и ваква тема,и дека 100 пати е кажано името не се менува :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.