1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да заведам Жена со обврски (мажена)

Дискусија во 'Канта' започната од Legioner, 15 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Legioner

  Legioner Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  многу ми прави ќејф една аптекарка црна вискока со плави очи, едноставно е неодолива е сега пречка е што таа е омажена и има детенце, значи не барам да ме осудувате и слично едноставно барам совет како да ја освојам и да ја имам :inlove:
  комуникација имаме ама се уште дирекно не сум ја поканил кажете ми што да правам :$
   
 2. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.648
  Отиди ѝ на работа, побарај кондоми, и кога ќе те праша какви, речи и да бира и плесни ѝ го патлакот на шалтерчето.
  Ваљда ќе се исплаши доволно за да те одјебе, а можда и ќе се согласи.
  Пробај, нема што да изгубиш, ти само добиваш, во ситуацијава таа ќе изгуби незаборавен секс, маж ѝ ќе си ја изгуби жената, а детето нормалното семејство. А ти?
  -Ти братче ќе знаеш на што си.


  Аууу какви луѓе, кључ молим лепо :) .
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.885
  Покажи и валкан стан. :up:
   
 4. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.076
  Допаѓања:
  106.458
  Пол:
  Женски
  Ептем се сложувам со Најубава.
  Ако твоето патлаче е поголемо од тоа на маж и’, верувај, ќе ја имаш цела вечер дури уште две-три... ако и дадеш.
  Има да ја имаш цела контрола над неа, абеее од рака ќе ти јаде ;) ќе ја споулавиш ама скроз!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.