1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да и побараш телефонски број на една девојка

Дискусија во 'Канта' започната од Sungerot.Bob, 3 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sungerot.Bob

  Sungerot.Bob Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Кажете некое ваше мислење како да и побараш телефонски број на една девојка, дајте некој интересен предлог. :))
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  ххх нема некој метод за тоа,ќе си прашаш културно..ако ти даде тел број арно,ако не здравје..
   
 3. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  дечко ти ако имаш 22 години ја сум принцеза |(
  Како и да е, тел број е во 2фаза,значи неможе со еден осмех да добиеш број, прво погарај и фб, потоа на фб пиши и да излезете на кафе, ако прифати побарај и број да и се јавиш да се договорите и така ќе добиеш број- пример :?:
   
 4. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  4.026
  Би било добро да размислиш а што ќе ти е нејзиниот број?
  Фејсбук може да биде доволно за почеток...
  А да имаше 32 ти ќе беше кралица? :lol:
   
  На XMaN му/ѝ се допаѓа ова.
 5. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.401
  Корисничко име:worried:ungerot.Bob
  Возраст:22
  Пол:Машки


  Е интересно ...Дечко од Возраст:22 години [​IMG]бара мислење
  јако ти е ова нема што[​IMG] нема ни предлог ни мислење само едноставно прашај ја :mp:
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 6. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  А претходното мислење, читај отворена тема беше шо муабет да првиш со девојка во диско

  Проблемот е шо дечкото лаже за гоините ,нема повеќе од 15-16 години хелооу
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.