Како да ми порасне косава ?

Дискусија во 'Канта' започната од littlecandy1, 25 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. littlecandy1

  littlecandy1 Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Уште 1 недела започнуваме на школо а јас чуствувам дека косава не ми е порасната :( има 3-4 месеци од кога бев на фризер :worried: па да не знаете некој шампон или нешто сл. за да ми порасне :D
   
 2. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
 3. littlecandy1

  littlecandy1 Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  др.мислења :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.