1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да не ги гризам ноктите?

Дискусија во 'Канта' започната од sakamramenstomak, 28 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
 2. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Ве молам кажете ми :)
   
 3. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  [​IMG]
   
  На sakamramenstomak му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  дали ова помага??
   
 5. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.363
  Допаѓања:
  2.202
  Отвори уште некоја тема. Плус ако ти го предложиле средството,значи дека помага..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.