1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да препознаам дека му значам на мојот дечко...

Дискусија во 'Канта' започната од kate16, 1 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kate16

  kate16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  не сум многу долго време со него, и ми е страв дека може да ме изневере неможам да му верувам а кога е со мене секогаш е добар. па кажете од искуство нешто во врска со овоа како да знам дека му значам :?: :)
   
 2. ss80

  ss80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Немој да се оптоваруваш со вакви прашања, замисли си дека и него не му е лесно, и тој не знае дали тој ти значи тебе:) Во секој случај, остави нека помине време, сама ќе сфатиш дали и колку му значиш:) Уживај!
   
 3. kate16

  kate16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  фала ќе се потрудам да биде така ;) :)
   
 4. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  ѕѕ80 ти го даде најдобриот совет ;) со такви прашања и потпрашања само ќе ја уништиш убавината и опуштеноста на врската ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.