1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да расипете нечија врска

Дискусија во 'Канта' започната од aloxa, 18 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aloxa

  aloxa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена затоа што не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.