1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се заштитиме од луѓе со негативна енергија

Дискусија во 'Канта' започната од martina4, 1 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martina4

  martina4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Драги феминки кажете како се заштитувате од вакви луѓе,дали ги избегнувате и што со оние кои неможете никако да ги избегнете што правите тогаш,еве јас пример со маж ми имаме негови блиски кои кога ќе ни дојдат на гости или ние кај нив после тоа без никаква причина почнуваме да се караме за ништо кавага ќе направиме а истиот ден до пред да ни дојдат или да отидеме сме како гулабчиња а после тоа лом се правиме а невозможно е да ги избегнеме .кажувајте начини ,мислења ,искуства !!!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.039
  Допаѓања:
  55.839
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.