1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се здебелам

Дискусија во 'Канта' започната од Lionaa, 6 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lionaa

  Lionaa Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ве молам за помош и совет. Премногу сум слаба, сакам малку барем малку да се поправам ама никако не можам да успеам. Многу јадам и се јадам ама се е тоа џабе. Почнав да јадам премногу благо а не го поднесувам многу и сепак не можам никако да се здебелам. Можеби е до цигарите, зашто пушам и до една кутија на ден. Пред да почнам да ги пушам бев прилично пополна и имав поголеми гради. А од 17 години па навака сум костур и градите ми пропаднале.
  Ве молам кажете нешто ако знаете, од која храна најмногу можам да се поправам па да ја конзумирам редовно.
  И се извинувам ако има ваква тема.
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.998
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.