babylove овошни кашички

Како да се префрлам од СУГС Георги Димитров во Орце Николов?

Дискусија во 'Образование' започната од birva, 10 септември 2012.

 1. birva

  birva Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Здраво дали можеби некој знае како можам да се префрлам од средното училиште Георги Димитров во средното улилиште Орце Николов во Скопје и дали можеби некој од вас вење се има префрлено од едно училиште во друго?
   
 2. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Само ќе треба да одиш кај директорот на геогри Димитров и да си ги земеш документите (свидетелствата од 5-8 и отписен документ) и да ги приложиш во Орце Николов.