1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ја заведам?

Дискусија во 'Канта' започната од ocaendecko, 3 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ocaendecko

  ocaendecko Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  луѓе дај помагајте, предходните сите ми ги местеле, како да ја заведам, што да и кажам, некој рецепт?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.