1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до намалување на стомакот !? :) апчиња

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Вака женскии ... прво нова сум овде и сакам да ви казам ПРЕКРАСНИ СТЕ.
  Сега нешто за темата, нозете и газето ми се супер но сакамда го ослабнам мешето. Дали имате користено од оние апчиња за слабеење !? И ако имате кој и како делуваат? :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.655
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.