1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до погуста коса?

Дискусија во 'Канта' започната од darkmoon, 29 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. darkmoon

  darkmoon Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ве молам помогнете ми.Косата почна да ми паѓа ама прекина, не знам што да направам за да ми биде погуста.Имате идеи?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.823
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.