Како до послаби нозе??

Дискусија во 'Канта' започната од Sweety55, 2 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweety55

  Sweety55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  413
  Пол:
  Женски
  Феминки..Мислам дека нема ваква тема, па ја создадов. Ве молам за помош..Кажете како до послаби нозе? :^) :worried:
   
 2. Rozovka

  Rozovka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  15
  Само со физичка активност! Трчање, тае бо, пилатес, зумба, аеробик.. Друго чаре нема :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.277
  Допаѓања:
  49.922
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.