1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до рамен стомак?

Дискусија во 'Канта' започната од Chocolatee, 3 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Chocolatee

  Chocolatee Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Може ли некој да ми помогне во врска со тоа како да го отстранам вишокот масни наслаги на стомакот? Значи веке 5 месеци сум на здрава исхрана, за доручек и вечера - овошје и зеленчук или мусли, а ручекот со многу салата и без леб. Не јадам никакви грицки, не пијам никакви сокови освен свежо цедени без шекер,пијам многу вода ии симнав 12 кг. ии плус вежбам 4-5 пати неделно..џогирам или правам вежби дома... али сепак имам уште малце стомакк.. ке ми кажете на што да обрнам внимание дали некоја храна или некои посебни вежби? :)
   
 2. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  На Chocolatee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  811
  Пол:
  Женски
  Што прават за вакви да се јадат ли
   

  Прикачени фајлови:

  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.