Како до сјајна коса?

Дискусија во 'Канта' започната од Swift, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Swift

  Swift Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
 2. Swift

  Swift Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ве молам кашете ми некој начин за посјајна коса бидејќи мојата е многу сува
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.696
  Допаѓања:
  53.162
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.