Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до тенки нозе и послаб задник

Дискусија во 'Канта' започната од NaTe-x, 28 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NaTe-x

  NaTe-x Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Како до тенки нозе и послаб задник? :worried:
   
 2. Isabel

  Isabel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  1.021
  Допаѓања:
  1.135
  И јас сакам да ги истенчам долниот дел од нозете т.е. подколениците. Баш ме интересира ако има некој некои вежби или слично.
   
 3. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.095
  Допаѓања:
  106.864
  Пол:
  Женски
  Диета и вежбање.
  Орбитрек ќе си јавнете. Ако немате, трчање. Тае Бо, зумба.. се што сакате изберете.
  Има тема морална поддршка за сите што сакаат да ослабат. Па бујрум таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.