Како е подобро вежбање со песна или без песна?

Дискусија во 'Фитнес' започната од supergirl22, 7 март 2012.

 1. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.261
  Допаѓања:
  54.959
  Пол:
  Женски
  Пилатес со музика, точак со серија или филм.
  Инаку досадно е, не поминува толку брзо времето :)
   
 2. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Женски
  со песна :)
   
 3. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.375
  Допаѓања:
  3.464
  Пол:
  Женски
  обавезно со песна. :)
   
 4. Stefani999

  Stefani999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  694
  Допаѓања:
  594
  Со песна.
   
 5. vrapce.b

  vrapce.b Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2014
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  со песна
   
 6. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  461
  Без песна никако,што погласно тоа подобро.Еднаш пробав без музика , ма јок , не бива :D
   
 7. EvaB

  EvaB Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  28
  Девојки побарајте го PUMP IT UP WORK OUT предобро е :)
   
 8. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  Со песна. ;)
   
 9. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  Со песна али со песна што ја мразите ! :D
  Верувајте помага проверено ! ;)
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tpandevska

  tpandevska Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  5
  Со песна, те мотивира и не мислиш на болка толку многу :))
   
 11. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.443
  Пол:
  Женски
  Секогаш вежбам со музика.
   
 12. MiaNmaR

  MiaNmaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  170
  Пол:
  Женски
  Секогаш со песна иначе не ми оди вежбањето :)
   
 13. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.313
  Допаѓања:
  3.380
  Пол:
  Женски
  Вежбам од youtube, па во позадина има пуштено песни од таму.
  Ролери возам со муабет или без музика.
   
 14. HuntressGirl

  HuntressGirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  со песна, особено ако трчаш!:)
   
 15. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  4.252
  Пол:
  Женски
  Аеробик со музика. Имам плејлиста од омилени песни на i-pod и не престанувам додека не извртат сите. Ми даваат ритам при движењето, а покрај тоа и времето побрзо минува. :)
   
 16. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.065
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Имам пишано дека вежбам со музика,но би ве замолила да ми предложите некои мотивирачки песнички :D
   
 17. stojne-21

  stojne-21 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Подобро е вежбање со музика
   
 18. Salome

  Salome Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  1.122
  Допаѓања:
  9.798
  Пол:
  Женски
  Мора да е со музика...Инаку досадно е и времето поминува бавно;)
   
 19. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  500
  Пол:
  Женски
  Без песна јас не можам, цело време мислам колку ме изморуваат вежбите и времето бавно минува, а со песна ептен е полесно :nod:
   
 20. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  4.252
  Пол:
  Женски
  Повели! Јас со овие и други слични вежбам. Супер се за фитнес, аеробик, но и за трчање. :)


   
  На alana95, Golden и cresa-jagoda им се допаѓа ова.