Како е подобро вежбање со песна или без песна?

Дискусија во 'Фитнес' започната од supergirl22, 7 март 2012.

 1. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  461
  Обавезно со песна. Без музика тешко да се мотивирам да вежбам и тоа некој микс од брзи песни :music::muscle::D
   
 2. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.348
  Допаѓања:
  6.661
  Пол:
  Женски
  Со песна, побрзо ми поминува времето.
   
 3. Paolita

  Paolita Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2014
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Се е подобро со песна, музика. :music::sun::l:
   
  На Mr.Awesome му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Со музика
   
 5. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.739
  Допаѓања:
  99.137
  Пол:
  Женски
  Мене со песна ми е многу подобро. Поготово со електро, ептен ме мотивира така ритамот.
   
 6. shekerna

  shekerna Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2015
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно со песна. Без песна ми е тортура и многу побрзо би се откажала.
   
 7. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.818
  Допаѓања:
  31.619
  Пол:
  Женски
  Со песна нормално онака нема шанси да вежбам без песна. Посебно некои песни за играње ми даваат повеќе мотивација за вежбање.
   
  На Mr.Awesome му/ѝ се допаѓа ова.
 8. teteks

  teteks Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  784
  Јас зависи како сум расположена.:rofl:
   
 9. Antonija1991

  Antonija1991 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Никогаш не сум вежбала без песна. Постои и таква опција? :D
   
 10. Daern

  Daern Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  1.234
  Пол:
  Машки
  Без песна. Мозокот е најфокусиран во тишина. Музиката не ме мотивира за вежбање
   
 11. Meckicja

  Meckicja Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  4.291
  Допаѓања:
  6.091
  Пол:
  Женски
  So pesna mi e poubavo