1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како живеете?

Дискусија во 'Канта' започната од MSkorpionka, 4 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.096
  Како го минете секојдневието? На што мислите, на што се надевате...Дали сте задоволни од вашите навики, избори, од вашиот начин на живот, финансии, од партнерот, од себеси?
  Излегувате, седите дома, имате врска, менувате партнери или сте во брак...???
  Едноставно-како живеете?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
  Има теми за секое прашање во воведот. Теми како Што ве мачи во последно време, дали сте во брак, Секојдневие, Денес...Каде излегувате, како, зошто и сл., оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.