Како изгледа вашето компјутерско биро?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Dyzen, 7 ноември 2019.

 1. Dyzen

  Dyzen Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Машки
  Можете да ги постирате сликите ако сакате, да ставите кој модели ги користите итн итн.
   
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.786
  Допаѓања:
  19.290
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Вака изгледаше тоа што го најдов овде , пред некој месец :rofl: .

  Сериозно , немам биро бидејќи користам лаптоп и мобилен . Инаку , бирото што еднаш одамна го избрав изгледаше вака ( сеуште е такво , само јас се омажив :D ) :
  [​IMG]
  Името не паметам како му беше на моделов , ама у главно тоа е :D .
   
  На Espadrila, AngIv и Dyzen им се допаѓа ова.
 3. sierra

  sierra Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2019
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  805
  Пол:
  Женски
  Мојата работна маса е и компјутерско биро, место за учење и шминкерница. Во ретките моменти кога е средено под конец изгледа вака како на сликава.

  d4c0ec5dd7b0db021960164fc3f24b82.jpg
   
  На Rock\m/girl, *Ench@nted*, Espadrila и 21 други им се допаѓа ова.
 4. Dyzen

  Dyzen Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Машки
  Со девојка ми лека полека го разлепшуваме бирото, за нецел месец ќе има промени :P 20191108_223638.jpg
   
  На zokystanoevsky, Rock\m/girl, SnowWhite8 и 17 други им се допаѓа ова.
 5. zokystanoevsky

  zokystanoevsky Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2017
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  718
  Пол:
  Машки
 6. Dyzen

  Dyzen Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Машки
 7. zokystanoevsky

  zokystanoevsky Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2017
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  718
  Пол:
  Машки
  Презадоволен.. не е од Мк
   
 8. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  731
  Пол:
  Женски
 9. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  1.231
  Пол:
  Женски
  Не би ти препорачала да му купиш готова конфигурација, односно готов компјутер, туку вие да ги купите делојте дел по дел. Ако сакаш контактирај ме лп ќе ти објаснам се што те интересира.
   
 10. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.994
  Допаѓања:
  37.538
  Јас немам биро, работам лежејќи со лаптопот во скут. :tmi:
   
  На Ugly Duckling, Rock\m/girl, Amellie13 и 5 други им се допаѓа ова.
 11. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  Немам биро,лаптопот го чувам на кревет а кога треба да се спие на маса :D
  Имав порано биро али само прашина фаќаше и го преместивме во подрум :D
   
  На GirlLove му/ѝ се допаѓа ова.