Форумџика на годината 2020

Како се облекувате кога испагате за во кафич

Дискусија во 'Канта' започната од dankee, 23 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dankee

  dankee Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  764
  Дали повеќе сакате елегантно или повеќе спортски , како се чуствувате по удобно :) ?
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.