1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се самозадоволувате?

Дискусија во 'Канта' започната од QueenM.G., 22 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. QueenM.G.

  QueenM.G. Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2015
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ве молам кажете ми неколку начини на кои се самозадоволувате :)
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Де бре девојко. Имаш се на интернет.
   
 3. VivienLeigh

  VivienLeigh Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2016
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  10.091
  Пол:
  Женски
  Пууу Гламстик веќе не постои :( :rofl:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  @QueenM.G имаш соодветни теми во овој подфорум:Самозадоволување и Со што се самозадоволувате.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.