1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како си поминавте за Нова година?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 2 јануари 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Феминки [​IMG] како си поминавте за дочекот на Новата година?

  Јас со дечко ми, во relax атмосвера, бевме на 2 родендени, потоа домче и си поминавме наааааајубавоо :inlove:
   
 2. lolita97

  lolita97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  37
  Како поминавте за Нова година

  Убаво, весело со друштво :D
   
 3. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  1.823
  Како поминавте за Нова година

  НАЈНАЈНАЈНАААААААЈУБАВО !! Досега најдобриот дочек на Нова Година :)
   
 4. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.175
  Допаѓања:
  39.475
  Како поминавте за Нова година

  Цела во :* .

  И имав најубаво будење во 2012. Незаборавно, меко, мачешко, таман како што би посакала.
  Целосна удобност и емоции!

  :inlove:
   
 5. unbreakable

  unbreakable Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Како поминавте за Нова година

  катастрофа.
   
  На die-young му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.499
  Како поминавте за Нова година

  Опуштено, дома до дечињата....
   
 7. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  Како поминавте за Нова година

  Интересно и убаво, иако неочекувано.
  Бев многу скептична, и мислев дека ќе биде тапа, испадна спротивното.
  Поздрав момци и девојчики, топ сте :P .
   
 8. sekicka

  sekicka Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Како поминавте за Нова година

  ne bese loso si imav drugi maki :(((
   
 9. Tearful

  Tearful Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  Како поминавте за Нова година

  Во домашна атмосфера, со неколку другарки, солиден провод :lol: :D
  ги поздравувам со Пембе оро хиихихих
   
 10. KalaV

  KalaV Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  300
  Како поминавте за Нова година

  Со оглед на тоа што немав намера да славам супер!
  Секогаш кога ништо не планираш, на крај испаѓа топ!
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 11. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  Како поминавте за Нова година

  убаво си поминав со друство у стан ,убаво беше
   
 12. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Како поминавте за Нова година

  Со еден збор : Прекрасно ! :D :x
   
 13. Belieber163

  Belieber163 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  444
  Како поминавте за Нова година

  Супер, најубаво..... ;)
   
 14. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.039
  Допаѓања:
  691
  Како поминавте за Нова година

  Преубаво :)
  Со многу :dance: :party: :hug: :* :music: :beer: :^:
  :up: за почетокот на Новата година :)
   
 15. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.268
  Како поминавте за Нова година

  Си поминав многу убаво, можеби затоа што тргнав без некои помпезни очекувања, не се китев многу, си се облеков онака опуштено, во склад со атмосферата на објектот кај што бев, па можев да си играм колку ми душа сака без да ме болат нозете, уживав во музиката, во друштвото, во изненадувањата кои што следеа, во виното, во ноќта...
  Прекрасен помин, без изнасилени реакции, без наместени пози и фаци, и со малку фотографии, ама искрени (кои, патем, уште не сум ги добила :devil: )
   
 16. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.422
  Како поминавте за Нова година

  Многу убаво, со оглед на тоа што очекував дека нема да си поминам убаво, сепак ова беше премија.
   
 17. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.929
  Допаѓања:
  5.601
  Пол:
  Женски
  Како поминавте за Нова година

  Убаво,лежерно така..со пиење,јадење,сликање... :)
   
 18. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Како поминавте за Нова година

  Фино, со еден збор.
  Многу јадење, така играње, по малце и сликање. (I дел)

  Одлично и исцрпно, со многу страст. (II дел)
   
 19. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  158
  Како поминавте за Нова година

  онака...убавоо, не беше лошо :)
   
 20. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  Како поминавте за Нова година

  Прееееубавоооо :)