1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со оние што пробуваат нешто со вашиот партнер?

Дискусија во 'Канта' започната од lolicka, 25 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lolicka

  lolicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  6
  Луѓе незнам дали има ваква тема но ако има може слободно да се избрише очајна сум и барам помош од сите вас,значи вака си одам со дечко ми за рака низ парк и така потсвесно забележувам дека уствари една типка го зјапа дечко ми е сега не сум сигурна дали и тој неа или е гледал на сосема друга страна ама неа убаво ја приметив се смее онака провокативо,потоа се врти го бара со поглед не престанува да го гледа сто пати помина покрај нас и значи без никаков срам го гледа а мене како да не постојам бе :fubar: СРамота мислам нз како би и било неа јас така да и го зјапам дечкото леле некако ми е страв а што е најчдно и ја сонував синока во некоја шума сме биле ве молам за помош да ми дадете совет како да се однесувам со неа :^)
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.955
  Допаѓања:
  4.554
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.