1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со хороскопскиот знак Близнаци?

Дискусија во 'Канта' започната од buba4e89, 16 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.212
  Допаѓања:
  139.111
  Пол:
  Женски
  Споделете позитивни и негативни искуства со хороскопскиот знак Близнаци, конкретно за мажите ме интересира.
  :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.345
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.