Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како флертувате?

Дискусија во 'Канта' започната од starinnights, 13 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. starinnights

  starinnights Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  Па ајде девојки, да слушнеме ... :angel:
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.