Како ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Канта' започната од SouthParkFan, 8 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SouthParkFan

  SouthParkFan Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  Значи не е ова онаа тема кога ја изгубивте, туку ова е како... што толку ве натера за да ја изгубите невиноста?

  Опишете како сето тоа се деси, во кој момент почуствувавте дека тоа ке биде моментот, каде бевте... и сл.
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.