1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ќе изгледаа холивудските актери да беа жени?

Дискусија во 'Насмевка' започната од Monna.Monna, 18 февруари 2011.

 1. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  На mademoiselle84 и StarSky им се допаѓа ова.
 2. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
  Забавувахме се сабајле со motika.com.mk [​IMG]
   
 3. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  ахахаххахахахахаха подобро што се мажи :P :P :P :rofl:
   
 4. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  67
  Хахаххаха, добро е што се мажи!
  ХАХАХХА се изнасмеав! :)
   
 5. lovemebaby

  lovemebaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  174
  Beyonce иста е :)
   
 6. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.967
  Допаѓања:
  9.979
  Пол:
  Женски
  Хахахахахах :rofl: Смешни се ептен...А Зак Ефрон право чупенце си е,нема шо :rofl:
   
  На MaggieTatum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  ахахаха какви се :$
   
 8. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  Се пресмеав...Хахах

  Зек поубав ми е како жена :lol: :lol:
   
 9. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.164
  Допаѓања:
  18.119
  Пол:
  Женски
  Леле Џеј Зи, права женаааа! :D
  Џони Деп убав е секако..
  А Леонадро ди Каприо ми е језив.
   
 10. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  898
  Допаѓања:
  1.954
  Пол:
  Женски
  Леле веќе што не ќе им текне да направат. Глупости. Ај сега главата на баба ми ќе ја ставам во телото на Бред Пит, па да видиме како би изгледала да беше машко. |(
   
  На CoCoGiiiRL му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.967
  Допаѓања:
  9.979
  Пол:
  Женски
 12. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  зак ефрон најмногу му прилега - немоло да биде утнат ако бил женско :lol:
   
 13. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  135
  Justin најмногу личи :D :D
   
 14. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.828
  Пол:
  Женски
  Не сум знаела дека Еминем е холивудски актер мислам треба насловот да гласи како ќе изгледаа машките славни личности да беа жени :) :)
   
 15. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.967
  Допаѓања:
  9.979
  Пол:
  Женски
  Хахахах е вистина Пупи,јас ги најдов сите овие,па сите ги ставив,се заборавив дека е за актери...Ама вистина можи треба да се прекрсти темата :D Сите се смешни вака :)
   
 16. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.126
  Пол:
  Женски
  тој/таа на третата слика да има потенки веѓи права женска е :)
  И Зак Ефрон исто :)
   
 17. dog4eto1

  dog4eto1 Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Хах,Justin xD
   
 18. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.828
  Пол:
  Женски
  Барак ми е омилен :D :D :D
   
 19. ivana.0909

  ivana.0909 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  439
  Допаѓања:
  228
  хахахахах барак обама :D
  а леонардо и ко жена е убав :D
   
 20. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  Џеки Чен најсекси :D