1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Карма

Дискусија во 'Канта' започната од mackica-1, 8 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackica-1

  mackica-1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Не знам дали е случајност но се почесто ми се враќаат работите било добри, било лоши работи, па се прашувам дали навистина постои КАРМА т.е се она што го правиш да ти се врати :^) , баш ме интересира вашето мислење...ако постои ваква тема се извинувам, слободно може да ја избришете...
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.