Катица Јанева поднесе оставка, уапсен Боки 13 (Ново: Уапсена и Катица Јанева)

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Asdasovski, 15 јули 2019.

 1. tamche995

  tamche995 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2015
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  1.105
  Пол:
  Женски
  Аауу многу силен бе овој..
  Одрон човечки!!!
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Абе Куклаа што би рекле :D :D :rofl:
   
 3. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  На Rama и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 4. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Гo фaнaa не гo збирaлo у гепекo.
   
  На BibiMK01 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.536
  Допаѓања:
  11.667
  Пол:
  Женски
  Сергеј, Лила и?
  Третиов пријател кој е?
   
 6. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Како за бегање многу малце пари понел:lol: кој го лажел дека ке му стигнат :lol::lol:
   
  На Rama, темјанушка, friendy и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  Kociski valjda.
   
  На Rama, Tajnaotrovna, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Oнa нели беше и директoр нa a1 или сум грешкa ?
   
 9. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  Mislam deka bese da.
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tamche995

  tamche995 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2015
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  1.105
  Пол:
  Женски
  А таман Сергеј нови заби си стави, Кочишка и Боки желудник оперираа за да ослабат и Fashion Tv да глумат, сеа ова .. налет!

  Туку ако има казна затвор ќе го посетуваат често или?
   
  На Rama и Shalitra им се допаѓа ова.
 11. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  На Rama, Alanna, sjdgo и 3 други им се допаѓа ова.
 12. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  На Rama, tamche995, Amelia и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  905
  Допаѓања:
  9.181
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1563222234363.jpg
   
  На Asdasovski му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.037
  Допаѓања:
  94.505
  Пол:
  Женски
  Во Фламинго се пријателите на Боки.
  Таму си тажат по него.
  Лила изгледа и на рулетот седнала да се "соземе" од шокот.
  Ако може Бокица да им има дадено по некое купче 500-ки да му пренесат у нивните ташни8-| нае*ал гадно.
  Или па Лили сега ќе ги дуплира8-|
   
  На Rama, Tajnaotrovna и Sesil им се допаѓа ова.
 15. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.143
  Допаѓања:
  30.805
  Пол:
  Женски
  Не се палете, секое чудо во државава 2 дена трае, така и ова.
   
  На Rama, темјанушка, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 16. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Ако ништо друго ке ургира Зајко да има за Боки VIP келија ич да не го мислите ни таму нема да му биде лошо само ке нема да може да оди на шопинг често :lol:
   
  На Rama, Tajnaotrovna и jasbi им се допаѓа ова.
 17. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  Od kaj e informacijava deka se u Flamingo?
   
 18. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.037
  Допаѓања:
  94.505
  Пол:
  Женски
  Лила е видена таму вечерва.
  За другиве претпоставувам само.
   
  На Rama, Tajnaotrovna, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски


  :puke:

  Е на тоа е сведена државата.


  Прашање е дали се нормални оние што го дружат и го сметаат за некаква си елита.
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BibiMK01

  BibiMK01 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Ме изнасмеа
  :rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Asdasovski му/ѝ се допаѓа ова.